Zip Perde Sistemleri
Tente Evim > Zip Perde Sistemleri
Zip Perde 1

Zip perde çok amaçlı, yeni nesil ve az maliyetli, daha az yer kaplayan ve öne çıkmış perde modellerinden biridir. Genelde kafe, kış bahçeleri, balkonlar, teraslar ve restoranlar gibi alanlarda kullanılmak için tercih edilir. Zip Perde sistemlerinde tercih edilen kumaşlar çok sert esen rüzgarlara karşı dayanıklıdır ve su geçirmez özelliğe sahiptir. Özellikle cam balkon sistemlerinde camların kenarlara açılması durumunda oluşan kötü görüntü ve camlar kapanırken üst üste gelmesinden kaynaklanan mekanlardaki yer kayıplarına Zip Perde sistemlerinde rastlanmaz. 10×10 veya 15×15 cm’lik  küçük kasa veya tavanda toplanma sistemleri sayesinde balkonlarda ve bütün kullanım alanlarında görüntü kirliliği ve yer kaybı oluşturmaz.

Zip Perde Çeşitleri

Zip perde de kullanılan olan teknik kumaşlar nefes alan kumaşlar olarak da bilinirler. Özel dokuma tekniğinden dolayı suyun yanı sıra sinek ve sivrisineklere karşı da koruma sağlamaktadır. Bu perde çeşidi camların görevini üstlenmektedir. Ayrıca ikinci bir perde kullanım ihtiyacını ortadan kaldırmaktadır. Zip perde ortamda bulunan hava sirkülasyonunu sağlarken aynı zamanda sineklik görevi de görür.

Genellikle motorlu sistemler şeklinde kullanılırlar. Standart bir uzaktan kumandası bulunur. Duvar kumanda aparatı sayesinde açılıp kapanan sistemler firmamız tarafından rüzgâr ve yağmur sensörlü olarak da üretilebilmektedir. Eğimli alan ve tavanlarda da kullanılabilirler. Kullanımları oldukça kolaydır ve sağlam bir yapıya sahip oldukları için her şartta kullanım imkanı sunar. Firmamız üst düzey teknolojiye sahip ve tüm çevresel şartlara dayanabilen, birçok özelliği bir arada bulunduran zip perdelerin üretim satış ve montajını uygun fiyatlarla gerçekleştirerek konforlu bir kullanım alanı sunmaktadır.

Örnek Hizmetlerimiz


Zip Perde Sistemleri Fiyatları ve Özellikleri
Zip Perde Sistemleri fiyatları projenin uygulanacağı metrekare boyutu ve kullanılan malzeme üzerinden hesaplanmaktadır. Ürünümüz hakkında detaylı bilgi ve fiyat teklifi almak için aşağıdaki butona tıklamanız yeterlidir.