Körüklü Tente Sistemleri
Tente Evim > Körüklü Tente Sistemleri
Koruklu Tente 1

Oldukça sert bir yapı malzemesi ile tasarlanan ve dayanıklı bir kumaşa sahip olan körüklü tente uzun yıllar sizlere hizmet etmektedir. Kolayca arızalanmayan iskelet sistemi sayesinde ürün, ne kadar sık kullanılırsa kullanılsın yıpranmamaktadır. Sıklıkla ev önlerindeki pencerelerde ve balkonlarda görülen bu tente türü aynı zamanda küçük işletmeler içinde vazgeçilmezdir. Sağlam iskelet yapısının yanı sıra şık duruşu ile de dikkat çeken ürün uygun fiyatlı olarak sizlere sunulmaktadır. Körük sistemi sayesinde rahatça açılıp kapanan tente türü, manuel bir düzeneğe sahiptir. Bu sayede tek bir hamle ile açılabilmekte ya da kapanabilmektedir. Sağlam kumaşının yanı sıra dayanıklı iskelet yapısına sahip olan ürün son derece işlevsel ve kullanışlıdır.

Körüklü Tente Yapısı

Körüklü İzmir tente ile dış mekanlar kapalı bir ortama dönüştürülebilmekte ve bu sayede dış ortamdan gelecek her türlü olumsuzluktan korunmaktadır. Mekanlarınıza montelediğimiz körüklü tente sayesinde yağan yağmurdan, esen rüzgârdan ya da güneş ışığından rahatça korunabilirsiniz. Ayrıca körüklü tenteden yalnızca dekor olarak da yararlanabilir ve özellikle kafelerin kapı ya da pencerelerine bu tenteyi ekletebilirsiniz. Körüklü tenteler mekanlara hoş bir görüntü sunmakta ve müşterilerin mekâna ilgisini artırmaktadır. Siz de gerek güneşten korunmak gerekse mekanınıza dekoratif bir görünüm kazandırmak için firmamızı ziyaret edebilir ve hangi tente modelinden sipariş edeceğinize karar verebilirsiniz.

Örnek Hizmetlerimiz


Körüklü Tente Sistemleri Fiyatları ve Özellikleri
Körüklü Tente Sistemleri fiyatları projenin uygulanacağı metrekare boyutu ve kullanılan malzeme üzerinden hesaplanmaktadır. Ürünümüz hakkında detaylı bilgi ve fiyat teklifi almak için aşağıdaki butona tıklamanız yeterlidir.