Kasetli Tente Sistemleri
Tente Evim > Kasetli Tente Sistemleri
Kasetli Tente 1

Firma olarak hizmet verdiğimiz tente uygulamaları arasından en çok ev ve iş yerleri için pratik çözümler sunan kasetli tente tercih edilmektedir. Son derece hesaplı bir fiyata sahip oluşu ile bu tente modeli, küçük ya da büyük ölçekli işletmelerde ve balkonlarda talep görmektedir. Bu modelde yer alan kaset bölmesi sistemin iskelet yapısını kapalı bir halde bünyesinde barındırmaktadır. Bu sayede tüm sistem kapalı iken yalnızca ufak bir alan kaplamaktadır. Açıldığında kapladığı alan ise müşterilerin taleplerine uygun olarak şekillenmektedir. Modelin motorlu kaset tente seçeneği de bulunmaktadır. Motorlu olan çeşitte bir adet sensör yer almakta ve bu sensör sayesinde sistem uzaktan da rahatça açılıp kapanabilmektedir. Kullanım kolaylığı açısından insanları yormayan bir ürün olan kasetli tente, fiyat olarak da kullanıcısını mutlu etmektedir.

Kasetli Tente Özellikleri

Kasetli tente modelleri insanlara pratik bir kullanım sunmaktadır. Tentede yer alan kumaş kaset sisteminin içinde toplanarak açılıp kapanmakta ve bu toplanan mekanizma sayesinde kumaşın üzerinde toplanan kir ve pislikler sıyrılmaktadır. Yani tente açılıp kapanırken kendini otomatik olarak temizlemektedir. Dört mevsim de rahat bir şekilde kullanılabilen ürün, mekanlara modern bir görünüm kazandırmaktadır. Bakımı son derece kolay olan üründe farklı renk seçenekleri de mevcuttur. Birinci sınıf kaliteli akrilik kumaştan üretilen ürün, güneş ışığının UV zararlı maddelerinden de korumakta ve güneşin yakıcı etkisini minimuma indirmektedir.

Örnek Hizmetlerimiz


Kasetli Tente Sistemleri Fiyatları ve Özellikleri
Kasetli Tente Sistemleri fiyatları projenin uygulanacağı metrekare boyutu ve kullanılan malzeme üzerinden hesaplanmaktadır. Ürünümüz hakkında detaylı bilgi ve fiyat teklifi almak için aşağıdaki butona tıklamanız yeterlidir.