Şemsiye Sistemleri
Tente Evim > Şemsiye Sistemleri
Semsiye 2

Bir tente çeşidi olan şemsiye; bahçe,cafe, lokanta, plaj, havuz gibi alanlarda kişileri güneşten ve yağmurdan korumak amacı ile kullanılmaktadır. Kullanıldığı alanların dekoratif olarak da tamamlayıcısı olan bu eşyalar, modern ve zarif bir görünüme sahiptir. Ayrıca şemsiyeler, uzun yıllar sorunsuz bir kullanım için dayanıklı malzemeler kullanılarak üretilmektedir.

Tente Şemsiye Özellikleri Nelerdir?

Dış mekanların olmazsa olmaz eşyalarından biri olan şemsiye, müşteri tercihlerine göre tekerli veya sabit mekanizmalı olarak üretilmektedir. Kumaş olarak ise ya yerli akrilik ya da Avrupa akrilik kullanılmaktadır. Yine müşterilerin istekleri göz önünde bulundurularak farklı renk ve modellerde de üretilmektedir. Uzun ömürlü olmaları içinse profil kısımlarında alüminyum kullanılmaktadır. Açılır kapanır bir sistem mekanizmasına sahip olan şemsiyeler, ipli veya kumandalı olarak üretilmektedir.

Tente Şemsiye Fiyatlarını Hangi Unsurlar Etkilemektedir?

Dış mekanlarda konforlu bir oturma sağlanması için kullanılan Şemsiye, kişileri güneş, yağmur ve rüzgar gibi dışsal faktörlere karşı korumaktadır. Dayanıklı malzemeler kullanılarak üretilen bu eşyalar, uzun ömürlüdür. Farklı model ve renklerde üretildiği için dekoratif olarak da kullanıldıkları mekanlara uyum sağlamaktadır. Bahsetmiş olduğumuz bu durumlar ayrıca şemsiyelerin fiyatlarını belirlemektedir. Bunların dışında müşteri tercihleri de şemsiye fiyatlarını etkileyen diğer unsurlardandır.

Firmamız Tente Evim de yukarıdaki özeliklere sahip farklı boyutlarda ve modellerde tente şemsiyelerin satışını ve montajını gerçekleştirmektedir. Siz de dış mekanlarınız için kaliteli ve şık şemsiyeler sipariş vermek isterseniz web sitemizi inceleyebilirsiniz.

Örnek Hizmetlerimiz


Şemsiye Sistemleri Fiyatları ve Özellikleri
Şemsiye Sistemleri fiyatları projenin uygulanacağı metrekare boyutu ve kullanılan malzeme üzerinden hesaplanmaktadır. Ürünümüz hakkında detaylı bilgi ve fiyat teklifi almak için aşağıdaki butona tıklamanız yeterlidir.