Şeffaf Stor Sistemleri
Tente Evim > Şeffaf Stor Sistemleri
Seffaf Stor 2

Şeffaf stor günümüzde birçok farklı alanda kullanılmaktadır. Özellikle restoran ve benzeri alanlarda dış mekanlarda avantaj elde etmek ve konforu arttırmak amacı ile tercih edilmektedir. Bununla birlikte sadece iş yerlerinde değil aynı zamanda yaşam alanlarında da kullanılabilmektedir. Şeffaf storlar kullanıldıkları alanlarda hoş bir görünüm oluştururken, içeride bulunanları dış etmenlerden korumaktadır. Bu bağlamda özellikle kış aylarında kullanılamayacak olan dış alanlar, şeffaf stor ile kapatılarak kullanıma kazandırılabilir. Şeffaf ısınmadan ve iç dış hava geçişlerinden ortaya çıkabilecek ısı kaybının engellenmesine olanak tanımakta ve ısınma masraflarını azaltmaktadır. Bununla birlikte tıpkı bir cam görevi görerek açık ve ferah bir ortam sağlanmasına olanak tanımaktadır.

Uygun Fiyatlı Şeffaf Stor

Şeffaf stor, kullanıldığı alanlarda alternatif ürünlere göre çok daha uygun fiyatlıdır ve daha fazla avantaj sağlamaktadır. Uygun fiyatlı olmasının yanında kalın ve dayanıklı yapısı ile oldukça uzun ömürlüdür. Konumlandırıldıkları alanlarda uzun yıllar sorunsuz bir şekilde kullanılabilmektedirler. Bu sayede de sürekli yenilenmesi gereken ürünlere oranla daha ekonomiktirler. Firmamız alanındaki tecrübesi ile profesyonel olarak ele aldığı şeffaf storlar sayesinde her zaman kullanımda en başarılı sonuçları sağlamaktadır.

Dayanıklı Ürünler

Şeffaf storlar kullanımda gerek dayanıklı yapısı ile gerekse de sağladığı avantajlar ile firmamız tarafından sunulan şeffaf storlar beklentileri kusursuz bir şekilde karşılamaktadır. Dayanıklı yapıları sayesinde dış ortamın olumsuz etkileri hızla yıpranmalarına sebebiyet vermemektedir. Aynı zamanda ısıyı tutan yapıları, özellikle kış aylarında içeriye güneş ışığının girmesini ancak sıcak havanın dışarı çıkmasını engelleyerek tasarruf sağlamaktadır.

Örnek Hizmetlerimiz


Şeffaf Stor Sistemleri Fiyatları ve Özellikleri
Şeffaf Stor Sistemleri fiyatları projenin uygulanacağı metrekare boyutu ve kullanılan malzeme üzerinden hesaplanmaktadır. Ürünümüz hakkında detaylı bilgi ve fiyat teklifi almak için aşağıdaki butona tıklamanız yeterlidir.