T Model Tente Sistemleri
Tente Evim > T Model Tente Sistemleri
T Model Tente 2

T harfine benzer görüntüsü sebebiyle bu isimde anılmaktadır. Her iki yöne de açılarak kullanılabilir özelliktedir. Teras, kafe, restoran ve otellerde T Model Tente tercih edilmektedir. Üretildiği malzeme dayanıklıdır. Yere monteli olarak montajı yapılabilir. İstenirse tekerlek takılarak farklı alanlarda da kullanılması kolay olur. Renk ve model seçenekleri birden fazla olarak internet sayfamızda beğeninize sunulmuştur. Çeşitli büyüklüklerde üretilebilir. Kullanılmadığında kolaylıkla kapatılır ve tekerlekleri sayesinde farklı bir alanda depolanması sağlanabilir. Elle veya otomatik olarak açılıp kapanması mümkündür.

T Model Tente Yapısı

T model tente çelik konstrüksiyon olarak üretilmektedir. Ayrıca toz fırın boyası ile renklendirilir. İstediğiniz renkte üretim yapılır. Dayanıklı yapısı ile uzun yıllar ekstra bakım gerektirmeden kullanılır. Hem güneşten hem de yağmurdan korunmak için tercih edilen şık tasarımlardandır. Geniş alanların güneşten korunmasına katkı sunar. Her iki tarafa da açılabilen yapısı sayesinde istenen taraf açılabilir. İki tentenin arasında kalan bölüme alüminyum çatı sabitlenerek yağmur suyunun geçişi engellenir.

T Model Tente Çeşitleri

T Model Tente çeşitleri genelde mobil olarak kullanılan modellerden oluşur. Renk ve kumaş için istediğiniz türde tercih yapılabilir. Kumaş üzerine baskı ile işletmenizin ismi eklenebilir. Firmamızın ürettiği ve montajını yaptığı T tente mekanınıza hoş bir görüntü ve güneşten koruma imkânı sunar. İstenen ölçüye, tercih edilen kumaş ve sistem özelliklerine göre fiyat belirlenmektedir.

Örnek Hizmetlerimiz


T Model Tente Sistemleri Fiyatları ve Özellikleri
T Model Tente Sistemleri fiyatları projenin uygulanacağı metrekare boyutu ve kullanılan malzeme üzerinden hesaplanmaktadır. Ürünümüz hakkında detaylı bilgi ve fiyat teklifi almak için aşağıdaki butona tıklamanız yeterlidir.