Mafsallı Tente Sistemleri
Tente Evim > Mafsallı Tente Sistemleri
Mafsalli Tente 4

İş yerlerinde ve bahçelerde en sık rastlanan tente türü olan mafsallı tente son derece kullanışlı olması ile bilinmektedir. Ürün açılan iki kola sahip olduğu için bu isim ile anılmaktadır. Mafsallı tentenin sahip olduğu eklemler iki dirseğin dışa doğru açılmasını sağlamaktadır. Maksimum altı metre genişliğe ve üç metre öne doğru açılabilen bu üründe mesafe müşteri isteğine göre değiştirilmektedir. Tente, manuel olarak çevrilerek açılıp kapatılabileceği gibi aynı zamanda uzaktan kumanda ile de bu işlem gerçekleştirilebilmektedir. Ürün kullanım açısından son derece basittir ve uzun bir müddet aynı yerde sıkıntı çıkarmadan kullanılabilmektedir. Tentenin ömrünü belirleyen asıl şey ise kaliteli kumaşı ve kullanılan aparatların dayanıklılığıdır.

Uzun Ömür Kullanılan Mafsallı Tente

İş yerlerini hem güneşten hem de yağmurdan korumak amacı ile üretilen mafsallı tente kapıların ya da camların üzerlerine monte edilmektedir. Ürün aynı zamanda bazı evlerde de kullanılmaktadır. Ürün; sahip olduğu kompakt tasarımı, alüminyum profilleri, 45 dereceye kadar ayarlanabilen eğimi, farklı renk seçenekleri ve garantisi ile sizler için son derece avantajlı bir seçim olacaktır. Ayrıca müşterilerden gelen taleplere göre ürünün üst profiline saçak eklenebilmektedir. Ürün zaman almadan kolay bir şekilde monte edilmekte ve uzun yıllar kullanılmaktadır. İş yerleriniz ya da diğer mekanlarınız için uygun fiyatlı ve uzun ömürlü bir tente arayışı içerisinde iseniz bu türü düşünebilirsiniz.

Örnek Hizmetlerimiz


Mafsallı Tente Sistemleri Fiyatları ve Özellikleri
Mafsallı Tente Sistemleri fiyatları projenin uygulanacağı metrekare boyutu ve kullanılan malzeme üzerinden hesaplanmaktadır. Ürünümüz hakkında detaylı bilgi ve fiyat teklifi almak için aşağıdaki butona tıklamanız yeterlidir.