Oval Pergola Sistemleri
Tente Evim > Oval Pergola Sistemleri
Oval Pergola 3

Oval pergola özellikle geniş alanlar için tasarlanmıştır. İtalyanca olarak gölgelik anlamı taşıyan pergola, açıklıkların bükümlü ya da yatay şekilde çatı olarak kapatılması ile oluşturulmuş bir çeşit tente işlemidir. Su geçirmeme özelliği ve kolay açılıp kapanması ile sık rastlanan pergola hem yağmurdan hem de güneşten korunmak amacı ile kullanılmaktadır. Yaz mevsiminde kullanılan ürün aynı zamanda kış mevsimi için de idealdir. Dileyen müşteriler tentelerinin altını cam ile kapatabilmekte ve bu sayede rahat etmektedir. Pergola sistemi genel olarak her türlü hava koşuluna uyum sağlayacak şekilde tasarlanmıştır. Bu sayede ürün dört mevsim içinde rahat bir şekilde kullanılabilmektedir.

Oval Pergola Özellikleri

Hem şık bir balkona sahip olmak hem de kötü hava şartlarından korunmak isteyenler için ilk seçim olan oval pergola firmamız tarafından cazip fiyatlar ile sizlere sunulmaktadır. Dilenirse ışıklar ile süslenebilecek olan bu tente türü, dört metal ayağa sahiptir. Bu ayaklar sayesinde ürün, tente kısmı ne kadar büyük olursa olsun her türlü rüzgâra dayanabilmektedir. Pergola, lüks villaların bahçesinde kullanılabileceği gibi otel ve kafelerin balkon kısımlarında da tercih edilmektedir. Dayanıklılığı ve kullanım kolaylığı ile bilinen bu ürün onlarca insanı güneşten koruyabilecek bir büyüklüğe sahiptir. Pergolayı daha detaylı incelemek isteyen misafirlerimiz firmamızı mesai saatleri içerisinde ziyaret edebilir ya da arayarak randevu oluşturabilir.

Örnek Hizmetlerimiz


Oval Pergola Sistemleri Fiyatları ve Özellikleri
Oval Pergola Sistemleri fiyatları projenin uygulanacağı metrekare boyutu ve kullanılan malzeme üzerinden hesaplanmaktadır. Ürünümüz hakkında detaylı bilgi ve fiyat teklifi almak için aşağıdaki butona tıklamanız yeterlidir.