Pergola Sistemleri
Tente Evim > Pergola Sistemleri
Pergola 3

Pergola, dış mekanlarda oturulan alanların üstünü kapatarak yağmur, rüzgâr ve güneş gibi iklim olaylarından korumak için geliştirilen bir tente sistemidir. Ayrıca bu sistem, binaların mimarisi ile de uyumlu, şık ve zarif olarak üretilmektedir. Pergolaların yapımında ise iklim koşullarına göre ahşap ve alüminyum gibi dayanıklı malzemeler kullanılmaktadır. Ancak alüminyum malzemelerden üretilen pergolalar, açılır kapanır özellikte olduğu için müşteriler tarafından daha çok tercih edilmektedir. 

Pergolalar, yüke ve korozyona dayanıklılık gösteren uzun ömürlü sistemlerdir. Bu sistemler, farklı model ve renklerde üretilmektedir. Ayrıca bakımı ve temizlenmesi de yapımında kullanılan ürünlerin kalitesi nedeni ile kolaydır. Bunların dışında müşterilerin tercihlerine göre kumandalı bir sistem sayesinde kontrol edilebilmektedir.

Pergola Kullanım Alanları Nelerdir?

Pergola, dört mevsim kullanıma uygun ergonomik yapılardır. Açılır kapanır bir mekanizma ile kontrol edilebilen bu sistem, güçlü bir izolasyona sahiptir. Bu nedenle içerideki havayı kolay bir şekilde korumaktadır. Havuz, veranda, kış bahçesi, cafe, lokanta, restoran gibi dış mekanlarda her mevsim kullanılmaktadır.

Pergola Fiyatları Nasıl Belirlenmektedir?

Pergola, dış mekanları güneş, rüzgâr ve yağmur gibi dışsal faktörlere karşı korurken ayrıca modern görünümleri ile mekanların tamamlayıcısı olmaktadır. Özellikle yeni yapılan binaların dış mekân düzenlemelerinde günümüzde çokça tercih edilmektedir. Bu sistemlerin fiyatları ise yapımında kullanılan malzeme, teknik özellikleri, işçilik gibi durumlara göre farklılık göstermektedir. Firmamız Tente Evim de pergolaların satışı ve montajını gerçekleştirmektedir. Siz de dış mekanlarınızın mimarisine uygun pergola modelleri için web sitemizde yer alan ürünlerimizi inceleyebilirsiniz.

Örnek Hizmetlerimiz


Pergola Sistemleri Fiyatları ve Özellikleri
Pergola Sistemleri fiyatları projenin uygulanacağı metrekare boyutu ve kullanılan malzeme üzerinden hesaplanmaktadır. Ürünümüz hakkında detaylı bilgi ve fiyat teklifi almak için aşağıdaki butona tıklamanız yeterlidir.